Слабкість Заходу в Україні може спровокувати набагато більшу війну з Росією

Україна закликає Конгрес США на допомогу проти російської агресії

“Якщо Конгрес не допоможе Україні, Україна програє війну”, – заявив серйозним тоном пан Зеленський під час відеодзвінка .
“Без підтримки Конгресу нам буде важко перемогти, або навіть вижити” як країна, наголосив він, за відео його виступу, яке було опубліковане на його соціальних мережах.
“Якщо Україна програє війну, інші держави будуть атаковані”, – ще попередив український президент, стверджуючи, що Росія, яка вторглася до сусідньої держави у лютому 2022 року, тоді висуне загрозу ядерної зброї, щоб залякати західні суспільства.
Програма американської допомоги військовій та економічній допомозі Києву, на суму 60 мільярдів доларів (55,3 млрд євро), заблокована в Конгресі з минулого року через розбіжності між демократами та республіканцями, тоді як наближаються президентські вибори у листопаді цього року. Її прийняття залежить від благовоління прихильників колишнього президента Дональда Трампа, які відмовляються розглядати текст у зв’язку з розбіжностями щодо регулювання міграції в США.
Конгрес знову засідатиме у понеділок після весняних канікул.
Київ вже місяців вимагає від своїх західних союзників більше боєприпасів та систем ППО.
Поки не прийнято рішення, українські солдати змушені економити боєприпаси та зіткнутися з упевненою російською армією, яка відбила масштабну контратаку українських військ влітку 2023 року.