Україна та Естонія обговорили створення спільних оборонних підприємств

Україна та Естонія обговорили створення спільних оборонних підприємств

Силові структури Естонії знизили швидкість розгортання групи військ на кордоні з Україною, але підвищують готовність, вживаючи кроків, щоб підтримувати оборону в місцевості, яка має бути важливою в разі наступу росії. Зараз Естонія надає Україні допомогу в енергетичній сфері, і Шмигаль висловив надію, що це буде продовжуватися у майбутньому.
Також під час зустрічі було висловлено підтримку України в контексті виконання Мінських угод та приведення до миру на Донбасі. Обидві сторони погодилися, що це є ключовим питанням для забезпечення миру та безпеки в Європі.
У свою чергу, Президент Естонії Алар Каріс наголосив, що Україна має право на свою суверенність та територіальну цілісність. Він також підтримав європейську та атлантичну інтеграцію України та закликав до зміцнення співробітництва обох країн у важливих сферах, таких як енергетика, цифрова трансформація та інновації.
Таким чином, зустріч прем’єра Шмигаля та президента Каріса підтвердила добрі та дружні стосунки між Україною та Естонією і надала можливість обговорити важливі питання співробітництва в оборонній, економічній та політичній сферах. Сторони підтвердили свою готовність до подальшої співпраці та підтримки одна одної.