Окупанти завдають ударів безпілотниками по Харкову – ОВА

Окупанти завдають ударів безпілотниками по Харкову – ОВА

Зокрема, один із вибухів у Харкові стався на підстанції, що призвело до відключення електроенергії у місті. За даними ЗМІ, це сталося внаслідок обстрілу з боку окупантів.
На цей час, військові та правоохоронці знаходяться на місці події та проводять розслідування. Наразі немає офіційної інформації про постраждалих або знищені будівлі.
У зв’язку з цим, міський голова Харкова закликав мешканців бути обережними та залишатися в укриттях. Також він підтвердив, що росіяни запустили по місту безпілотники, які завдають ударів.
Наразі в місті оголошена повітряна тривога та проводяться заходи для захисту населення. Однак, міський голова закликав не поширювати паніку та дотримуватися правил безпеки.
У мережі соціальних мереж люди діляться свідченнями про почуті вибухи та страх, який їх охопив. Деякі користувачі також повідомляють про знищення будівель та автомобілів внаслідок обстрілу.
Загалом, ситуація в Харкові залишається напруженою та небезпечною. Влада та правоохоронні органи продовжують працювати над визначенням причин вибухів та захисту населення. Містяни закликають бути обережними та не виходити без нагальної потреби на вулиці.