Україна та Бельгія спільно вироблятимуть зброю

Україна та Бельгія підписали меморандум про спільне виробництво зброї. Проєкти країн спрямують на зростання потенціалу та обсягів виробництва української оборонної промисловості. Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони України.

“Це дуже важливо у контексті питання розвитку вітчизняного ОПК, створення спільних підприємств з партнерами, локалізації оборонного виробництва в Україні. Це один з наших пріоритетів”, – повідомляють в оборонному відомстві.

Меморандум передбачає розробку та реалізацію спільних проєктів, спрямованих на зростання потенціалу та обсягів виробництва української оборонної галузі.


“Йдеться про плани щодо спільного виробництва певних типів та видів озброєнь, організації ремонту, підготовки спеціалістів та технічного персоналу”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Україна та Бельгія можуть реалізовувати й інші заходи спрямовані на розбудову в Україні сучасної оборонної індустрії. Україна зацікавлена у створенні спільних підприємств, які будуть функціонувати за міжнародними стандартами.

Раніше “Військовий кур’єр” повідомляв, що Німецька оборонна компанія Rheinmetall побудує новий завод з виробництва боєприпасів, щоб безперебійно постачати снаряди в Україну.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.