Нідерланди профінансують військову допомогу України на €122 млн

У Нідерландах готують військову допомогу Україні на €122 млн. Про це заявила міністерка оборони Нідерландів Кайса Оллонгрен, повідомляє пресслужба уряду країни.

Цю суму розподілять на різні потреби. €87 млн виділять на придбання 155-мм артилерійських боєприпасів для України. Ще €25 млн скерують до Міжнародного фонду з питань України. З нього фінансується закупівля військового обладнання безпосередньо у виробників. Серед іншого, йдеться про системи протиповітряної оборони, боєприпаси та запчастини.

Решту коштів зі €122 млн Нідерланди спрямують на посилення кіберзахисту в Україні. Раніше країна приєдналася до ІТ-коаліції.


“Дуже важливо підтримувати Україну не лише в короткостроковій, але й у довгостроковій перспективі. Особливо зараз важливо показати, що ми допомагаємо Україні”, – сказала міністерка оборони Нідерландів Кайса Оллонгрен.

Україна та Бельгія підписали меморандум про спільне виробництво зброї. Проєкти країн спрямують на зростання потенціалу та обсягів виробництва української оборонної промисловості.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.