Україна бомбить російські нафтопереробні заводи саме тоді, коли Росії дійсно потрібні її нафтові гроші

Україна бомбить російські нафтопереробні заводи саме тоді, коли Росії дійсно потрібні її нафтові гроші – Reuters

Цього тижня світ російської нафтової індустрії зазнав деяких турбулентностей. Згідно з повідомленням Bloomberg від вівторка, експорт нафти з Росії зріс до 3,7 мільйонів барелів на день, що є найвищим показником цього року. Це сталося навіть під час зусиль ОПЕК+ скоротити поставки для компенсації наслідків стрімкого збільшення видобутку нафти в Сполучених Штатах. У середу, Associated Press повідомило про атаку українських військ на три нафтопереробні заводи протягом двох днів, включаючи найбільший серед них, який керується “Роснефтью”, найбільшою нафтовою компанією Росії.

Щодо світових цін на нафту, вони залишилися стабільними протягом цього тижня. Українське джерело Reuters повідомило про постійне впровадження стратегій для зменшення економічного впливу Росії. Ці заходи призначені знизити залежність від російських ресурсів та зміцнити позиції України в умовах геополітичної напруги.

«Ми систематично впроваджуємо детальну, прораховану стратегію зменшення економічного потенціалу Росії», — повідомило українське джерело Reuters.