Угорська авіакомпанія WizzAir висадила з літака українського ветерана без ноги (Відео)

У аеропорту Тель-Авіва працівники угорської авіакомпанії WizzAir зняли з літака українського військового, який повертався додому після лікування в Ізраїлі. Військовий втратив ногу і змушений був понад годину простояти в літаку, оскільки не міг нормально сісти у крісло через протез.

Персонал авіакомпанії не придумав нічого краще, аніж просто зняти українського ветерана з рейсу. Відео висадки українського військового з літака записала одна з пасажирок. На ньому видно, що ветеран просить персонал залишити його на борту, втім, стюардеса вказує йому на двері.

Авіакомпанія WizzAir вже публічно вибачилися за цей ганебний інцидент. Але, в офіційній заяві спробувала виправдати поведінку свого персоналу. Мовляв, співробітники WizzAir робили все щоб, уникнути проблем під час польоту, якщо у людини є серйозне захворювання.

На цю ситуацію вже зреагувало українське МЗС, яке пообіцяло провести перевірку цього випадку і попросило військового вийти на зв’язок. «Військовий Кур’єр» повідомлятиме про розвиток цієї історії.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.