Для війни в Україні РФ створює нові підрозділи в Удмуртії – ISW

Глава Удмуртської республіки днями оголосив про формування регіоном чотирьох нових з’єднань. За рахунок жителів Удмуртії росія намагається розширити армію без проведення загальної мобілізації. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

Оглядачі пишуть, що глава Удмуртської республіки Олександр Бречалов оголосив про формування регіоном чотирьох нових з’єднань. Йдеться про зенітно-ракетний батальйон Євгеній Драгунов, зенітно-ракетний дивізіон Чепца, мотобатальйон Вармун і десантно-штурмовий дивізіон (ВДВ) Кама. Нові підрозділи надалі будуть переміщені для війни в Україні.

Жителі Удмуртії поповнили нові підрозділи після підписання невизначених контрактів з Міністерством оборони рф.

“Схоже, що ці підрозділи є російськими іррегулярними формуваннями з невідомою чисельністю. Вона, ймовірно, не відповідає доктринальній кінцевій чисельності їхніх заявлених ешелонів. Влада Удмуртії, ймовірно, залучає місцевих добровольців для укомплектування цих підрозділів, щоб негайно підсилити лінію фронту в Україні”, – йдеться в повідомленні.

Раніше “Військовий кур’єр” писав про те, що мобілізованих бурятів та якутів перекидають на війну через тимчасово окупований Крим.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.