Російські офіцери за гроші допомогли навести ракети на штаб в Севастополі

Російські офіцери допомогли українським спецслужбам навести ракети на штаб Чорноморського флоту рф у місті Севастополь. Вони погодились співпрацювати, коли їм запропонували гроші.

Офіцери ВМФ росії, які мали доступ до діяльності командування Чорноморським флотом, “зливали” українським військовим інформацію про місцезнаходження та діяльність своїх командирів у тимчасово окупованому Криму. Про це пише Kyiv Post з посиланням на рух “Атеш”.

Суми, які отримали окупанти, не розголошуються. Відомо тільки, що це великі гроші, яких достатньо для покриття ризиків для офіцерів та їхніх сімей.

Нагадаємо, у штабі Чорноморського флоту рф у місті Севастополь загинуло 34 офіцера. Серед них командувач чф рф. Ще 105 окупантів було поранено. Будівля штабу не підлягає відновленню. Таку інформацію опублікували Сили спеціальних операцій ЗСУ, які координували удари української авіації.

Підготовка ефективної атаки по штабу Чорноморського флоту рф у Севастополі – це спецоперація ССО, що отримала назву “Крабовая ловушка”.

“Військовий кур’єр” публікував відео влучання ракети у будівлю штабу Чорноморського флоту рф в тимчасово окупованому місті Севастополь. На опублікованих кадрах видно, що влучань було кілька. На відео потрапив момент прильоту лише однієї ракети.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.