У ЄС відреагували на обстріл Костянтинівки

Усі росіяни, які винні у сьогоднішньому обстрілі міста Костянтинівка на Донеччині, будуть притягнуті до відповідальності. Про це заявив офіційний представник зовнішньополітичної служби ЄС Петер Стано.

Він підкреслив, що внаслідок атак окупантів по території України протягом останніх двох тижнів загинуло або було поранено понад 410 мирних жителів.

“ЄС рішуче засуджує ці напади на цивільне населення та цивільну інфраструктуру і закликає росію негайно припинити свою нелюдську та незаконну агресію”, – зазначив представник зовнішньополітичної служби ЄС.

Він згадав і про атаки на ключові об’єкти експорту українського зерна в Одеській області. Такі удари є демонстрацією того, як росія посилює глобальну кризу продовольчої безпеки своєю незаконною агресивною війною проти України.

“Навмисні напади на цивільне населення є воєнними злочинами. Усі командири, виконавці та співучасники цих злочинів будуть притягнуті до відповідальності”, – зазначив Стано.

Нагадаємо, сьогодні вдень окупанти атакували балістичними ракетами ринок в центрі міста Костянтинівка. Внаслідок вибуху загинуло 17 людей, більше 30 – отримали поранення.

Рятувальники оперативно ліквідували пожежу площею близько 300 м. кв. Пошкоджено близько 30 торгових павільйонів.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.