На Харківщині артилеристи ЗСУ зупинили ворожий штурм та ліквідували 300 окупантів (Відео)

97-й окремий механізований батальйон 60-ї ОМБр та 21-а окрема механізована бригада ЗСУ відбили потужний штурм росіян біля села Лиман Перший на Харківщині.

Вороги атакували позиції українських захисників великою кількістю піхоти, з підтримкою БМП/БТР. Їх зупинили влучним застосуванням артилерії та мінометів. Серед використовуваних снарядів були також касетні.

За інформацією, яку бійці отримали за допомогою радіопереїхоплень, ворог втратив 300 людей.

Відео протистояння українські військові опублікували у мережі.

За інформацією аналітиків DeepState росіяни перемістили в район села Лиман Другий два інженерні підрозділи, що може свідчити про спробу налагодити переправу через річку Оскіл.

Ворог продовжував атакувати ліс біля Лиману Першого, мав незначні успіхи. Тривали спроби ворога колонами заїхати і закріпитися в Синьківці, але всі вони були відбиті. Також були спроби ворога просунутися в Серебрянському лісництві.

Документи, які знаходили у мертвих ворогів під Лиманом Першим, свідчать про те, що служать вони, від моменту підписання контракту, не більше 2 місяців.

Нагадаємо, під Лиманом Першим українські військові поранили російського генерал-лейтенанта Олександра Перязєва – командуючий 6-ю армією західного воєнного округу. За попередньою інформацією, на момент евакуації Перязєв був живий і при свідомості.

Перед тим бійці 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого ЗСУ знищили бронетехніку окупантів біля села Синьківка у Куп’янському районі на Харківщині. Ворог намагався атакувати позиції українських захисників. Для ударів використали переносні протитанкові ракетні комплекси, зокрема Javelin.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.