У відповідь на атаки російських БПЛА румуни почали будувати укриття (Фото)

Цієї ночі російський безпілотник вибухнув на території Румунії, за 14 км від українського кордону. Це вже третій вибух БПЛА окупантів на румунській території за місяць. У зв’язку з цим, влада почала будувати укриття для мешканців сіл, що межують з Україною.

В селі Плауру, яке розташоване навпроти міста Ізмаїл в Одеській області, укриття будує загін 50 військовослужбовців 10-ї бригади ЗС Румунії. У своєму розпорядженні вони мають 20 машин, тракторів, кранів та екскаваторів.

Влаштовують два сховища зі збірних залізобетонних елементів. Має вийти укриття довжиною 9,6 м, шириною – 2 м, заввишки – 1,5 м.

Також Румунія почала сповіщати своїх жителів про атаки рф. Вже минулої ночі мешканці сіл Тульчинського повіту отримали повідомлення RO-Alert про наближення “Шахедів” до Одещини. Їх попередили про можливе падіння уламків безпілотників, закликали зберігати спокій і сховатися в укриттях.

Нагадаємо, раніше Румунія визнала падіння російського ударного безпілотника на території країни. Фахівці виявили уламки БПЛА, який міг брати участь в атаці на українські порти Ізмаїл та Рені на річці Дунай. Частини безпілотника знайшли у повіті Тулча, що межує з Україною. Про це заявив міністр оборони Румунії Анхель Тілвар.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.