В кишенях ліквідованих терористів ХАМАС знайшли наркотики

У вбитих терористів ХАМАС, які вторглися на територію Ізраїлю 7 жовтня, у кишенях знайшли наркотики. Про це повідомляє видання Jpost.

Аналіз таблеток показав, що це був каптагон – синтетичний стимулятор амфетамінового ряду. Його підпільно виробляли в Європі і переправляли через Туреччину до Аравійського півострова.

Цю речовину також називають “кокаїном для бідних”. Ймовірно, саме під його дією терористи здійснювали жахливі дії з почуттям спокою та байдужості. Також наркотик підтримував їх у стані пильності протягом тривалого часу та пригнічував апетит.

Нагадаємо, Армія Ізраїлю, у відповідь на напад терористів ХАМАС, оголосила про початок контртерористичної операції “Залізні мечі” у Секторі Газа. Ізраїльські винищувачі завдають ударів по об’єктах ХАМАС у секторі Гази. Міноборони Ізраїлю схвалило мобілізацію резервістів.

Два дні знадобилося Ізраїлю, щоб очистити територію Ізраїлю на яку зайшли бойовики. У Тель-Авіві заявили, що наступним кроком стане повне знищення цього палестинського угрупування.

Вчора Міністр оборони Ізраїлю Йоав Галлант взяв на себе відповідальність за неспроможність зупинити напад бойовиків ХАМАС на південь країни 7 жовтня.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.