У Вашингтоні сформувалися умови для передачі Україні ракет ATACMS – WSJ

США наближаються до надання Україні ракет ATACMS. Для цього у Вашингтоні сформувалися відповідні умови. Про це пише Wall Street Journal.

Київ потребує ракет, щоб наносити удари по російських військах на більших відстанях. Представники адміністрації говорять, що вони по-новому дивляться на постачання ATACMS, які можуть передати восени. З їх допомогою, зокрема, хочуть посилити контрнаступ України.

ATACMS має радіус дії до 310 км, залежно від версії. Використання такої зброї дозволило б Силам оборони України вражати цілі значно далі, ніж за допомогою гаубиць чи РСЗВ.

Нагадаємо, на днях видання ABC News з посиланням на власні джерела серед офіційних осіб писало, що Сполучені Штати Америки можуть надати Україні ракети ATACMS у рамках майбутнього пакету військової допомоги.

Один з американських чиновників сказав, що “вони йдуть”, а інший зазначив, що “вони на столі”. Офіційні особи також зауважили, що такі плани можуть бути змінені до офіційного оголошення. Можуть пройти місяці, перш ніж Україна отримає ракети, пише ABC News.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.