В Словаччині спростували чутки про блокування військової допомоги для України

Президентка Словаччини Зузанна Чапутова спростувала чутки про блокування пакету військової допомоги для України. Її країна продовжуватиме надавати допомогу Києву.

“Будь-яка словацька адміністрація повинна розуміти, що йдеться як про безпеку України, так і про безпеку самої Словаччини”, – сказала Чапутова.

Також президентка відкинула твердження про те, що вона виступатиме проти плану Міністерства оборони Словаччини надати ще один пакет військової допомоги Україні.

Таким чином вона відреагувала на повідомлення у ЗМІ, в яких йшлося про те, що Чапутова зупинила план з відправлення чергового пакета військової допомоги Україні. На це, начебто, вплинули результати парламентських виборів, де велику підтримку отримали проросійські політики.

Нагадаємо, у липні президентка Словаччини Зузана Чапутова заявила на брифінгу у Братиславі про передачу Україні 16 гаубиць Zuzanna-2. Відповідний контракт підписано під час візиту президента України Зеленського до Словаччини. Поставити гаубиці словацька сторона обіцяє максимально швидко.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.