Russian recruits stand waiting to take a train at a railway station in Prudboi, Volgograd region of Russia, Thursday, Sept. 29, 2022. Russian President Vladimir Putin has ordered a partial mobilization of reservists to beef up his forces in Ukraine. (AP Photo)

У Росії зростає кількість відмовників – британська розвідка

Росія щотижня засуджує близько 100 військових за відмову воювати. Це свідчить про поганий моральний стан російської армії та небажання воювати.

Про це сьогодні повідомила британська розвідка у Твітері.

Зокрема, 25 серпня двох росіян військовий суд відправив на два роки до колонії за відмову підкорятися наказу повернутися на фронт в Україну. Відмова воювати, ймовірно, відображає відсутність підготовки, мотивації та сильні стресові ситуації, з якими стикаються російські сили вздовж усієї української лінії фронту.

Попри відмови, росія не зменшує кількість військових, яких відправляє в Україну. Більшість із них погано підготовлені. Та після початку мобілізації у вересні минулого року, росія не змінила свій підхід до ведення війни – намагається йти у масові атаки і виставляти велику кількість погано озброєної піхоти при обороні.

Нагадаємо, російське міністерство оборони намагається високими зарплатами заманити громадян рф на війну в Україну. Росіянам у армії обіцяють великі гроші, які по іншому більшість мешканців регіонів немають де заробити. Попри це, охочих йти воювати не достатньо, щоб перекрити втрати.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.