В Росії почалися проблеми з паливом – британська розвідка

Протягом кількох тижнів у росії місцями почали відчувати нестачу бензину та дизельного палива. Про це повідомляє британська розвідка у сьогоднішньому зведенні.

Перебої з нафтопродуктами спричинені низкою факторів. Зокрема, це сезонне збільшення попиту серед сільськогосподарських фірм. Також на кількість палива на російському ринку вплинуло щорічне літнє обслуговування нафтопереробних заводів. Свою роль відіграли і привабливі ціни на експорт.

21 вересня росія призупинила майже весь експорт дизельного палива та бензину, щоб стабілізувати внутрішні ринки. Це суттєво відобразиться на становищі країн, які залежать від поставок палива з рф. Вплине і на авторитет росіян у світі.

Нагадаємо, раніше британська розвідка повідомляла, що мобілізація та призов на військову службу в росії спричинили брак робочої сили у галузях, які не пов’язані з обороною. У першу чергу призов негативно вплинув на розвиток промисловості. Інститут економічної політики імені Єгора Гайдара виявив, що в липні цього року нестача працівників у промисловості досягла нового максимуму – 42%. Це на 7% вище, ніж у квітні.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.