У Росії офіційно визнали втрати під час боїв з “РДК” (Відео)

Російська влада визнала, що під час операції “Російського добровольчого корпусу” у Бєлгородській області рф загинуло щонайменше 14 російських солдатів.

Про втрати у відеозверненні заявив губернатор Псковської області Михайло Ведерников.

За його словами, військові загинули на початку місяця під час бойових дій у Бєлгородській області.

Саме тоді бійці Легіону “Свобода Росії” та “Російського добровольчого корпусу” прорвали кордон і зайшли на територію рф.

Російський губернатор натомість запевняє, що це була українська диверсійна група у боях з якою загинули військові з його регіону.

Іронічно, але губернатор запевняє, що сили нібито української диверсійної групи кількісно переважали війська рф. Разом з загиблими він також визнав, що ще 10 росіян потрапили в полон.

Слід зауважити, що російське Міноборони не коментувало втрати росіян під час боїв у Бєлгородській області, тож існує ймовірність, що невдовзі губернатора звинуватять у дискредитації армії рф.

Нагадаємо, що бійці Легіону взяли в полон декількох російських солдатів, і запропонували їх обміняти на зустрічі з губернатором Бєлгородської області. Російський чиновник відмовився від цієї пропозиції і полонені були передані Україні.

Зрештою “Російський добровольчий корпус” більше як тиждень контролював окремі райони Бєлгородської області.