У Росії чоловік серед білого дня підпалив військкомат (Відео)

У російському Санкт-Петербрзі чоловік кинув у військкомат на вулиці Чайковського два підпалені коктейлі Молотова.

Одна пляшка із займистою сумішшю розбила скло у вхідних дверях і залетіла всередину. Друга розбилася об дерев’яні двері і підпалила їх.

Напад на військомат у центральній частині міста стався вдень і на відео видно, що на вулиці було ще людно. Дехто байдуже проходив повз, інші – зупинялися і спостерігали, хтось намагався зупинити чоловіка, але надто мляво і тому безуспішно.

Згодом, очевидці повідомили, що загоряння швидко усунули пожежники, а нападника затримала поліція.

У російських соцмережах з’явилося ймовірне фото палія та інформація про нього. Ним виявився 53-річний мешканець Санкт-Петербурга. Він стверджував, що два тижні тому з ним у WhatsApp зв’язався невідомий, який представився співробітником ФСБ. Той запропонував напасти на військкомат, щоб отримати доступ до документів, які нібито відправляють в Україну.

За останню добу, крім Санкт-Петербурга, в Росії спробували підпалити дев’ять військкоматів. Напади зафіксували у містах Можайськ та Подольськ Московської області, Росоші Воронезької області, Казані, Омську, Калузі, а також Верхньоуральську і Копейську Челябінської області. Майже всі палії розповіли, що їм телефонували шахраї


Нагадаємо, у травні 19-річний юнак підпалив військкомат у російському Мурманську. За словами хлопця, зробив він це на знак протесту, начитавшись новин про російське вторгнення в Україну.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.