Володимир Зеленський та Юн Сок Йоль під час саміту G7 у Хіросімі

У Південній Кореї спростували чутки про візит президента країни до України

Офіс Президента Республіки Корея спростував повідомлення японських ЗМІ про можливий візит Юн Сок Йоля до України.

У четвер японська телекомпанія TBS, посилаючись на ряд джерел в японському уряді, повідомила, що південнокорейських лідер збирається відвідати саміт НАТО у Вільнюсі. Разом з цим Юн Сок Йоль начебто має намір здійснити візит до України. Однак японським ЗМІ не було відомо, до чи після саміту південнокорейський президент відвідає Україну.

Високопоставлений чиновник з Офісу Президента Республіки Корея повідомив виданню Yonhap, що наразі такого плану немає. Юн Сок Йоль може відвідати Україну тільки в тому разі, коли зміниться характер допомоги Сеула Києву. Імовірно, мова йдеться про надання летального озброєння. Наразі Південна Корея допомагає Україні лише гуманітарно та фінансово.

Нещодавно Юн Сок Йоль зустрічався з президентом України Володимиром Зеленським під час саміту G7 у Хіросімі. Також південнокорейський лідер зустрічався з Оленою Зеленською в Сеулі напередодні конференції “Азійське лідерство”.

Нагадаємо, що американське видання The Wall Street Journal повідомило, що начебто Південна Корея таємно передала Україні боєприпаси через США.