В НАТО збільшують виробництво боєприпасів

У Північноатлантичному альянсі збільшують виробництво боєприпасів. Вони будуть призначені як для країн-членів Альянсу, так і для України.

Для цього зосередились на посиленні зв’язків з приватними виробниками. З їх допомогою хочуть прискорити роботу виробничих ліній оборонної продукції. Про це заявила посол США при НАТО Джуліан Сміт.

Також вона додала, що підтримка України всіма 31 союзниками по НАТО є “залізною і вона не згасає”.

“Ми розпочали роботу в рамках плану дій щодо оборонного виробництва. Члени Альянсу посилили виробництво боєприпасів, щоб подолати дефіцит який відчувають у першу чергу українці та ті країни, які надавали допомогу Україні”, – сказала Сміт.

Нагадаємо, наприкінці серпня в Україну прибула перша партія 122-мм осколково-фугасних артилерійських снарядів. Вони виготовлені українською компанією у партнерстві з одним із боєприпасних холдингів Східної Європи.

“Відновивши коопераційні зв’язки та об’єднавши виробників компонентів з декількох країн Європи, ми продовжимо доставляти нашим захисникам тисячі таких пострілів”, – повідомило тоді підприємство “Українська бронетехніка”.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.