У Міноборони закликали скаржитись на свавілля воєнкомів

Заступник Міністра оборони України Олександр Павлюк заявив, що службовців Центрів комплектування каратимуть за порушення законів та недоброчесний спосіб життя.

«По кожній подібній ситуації буде проведено службові розслідування, а винні — притягнуті до відповідальності згідно із законодавством» – додав Павлюк. Він також закликав всі скарги на воєнкомів залишати за телефоном 0 800 31 01 79 або писати на електронну пошту: [email protected], пообіцявши, що всі повідомлення будуть розглянуті, а винні службовці Центрів комплектування будуть притягнуті до відповідальності.

Зі свого боку, редакція “Військового кур’єра” також пропонує нашим читачам повідомляти про випадки свавілля воєнкомів або їхнього недоброчесного способу життя. Ви можете залишити інформацію про це за нашим редакційним телефоном: (050) 510 49 98 або написати нам на електронну пошту: [email protected]

Нагадаємо, вчора ми повідомляли, що у Хмельницькій області працівники одного з районних ТЦК увірвалися до приватного будинку і погрожували силою мобілізувати чоловіка. Працівник військкомату погрожував чоловіку зламати ногу за те, що той не пускав воєнкомів до хати.

У квітні працівники черкаського міського ТЦК побили чоловіка у центрі міста посеред білого дня. А два тижні тому, у місті Рені Одеської області, місцеві воєнкоми влаштували стрілянину на ринку.