Воєнкоми влаштували стрілянину при врученні повісток на Одещині (Відео)

У місті Рені на Одещині місцеві воєнкоми влаштували стрільбу на місцевому ринку, де вони намагалися роздати повістки. Очевидці повідомляють, що працівники місцевого ТЦК намагалися вручити повістку про мобілізацію одному з чоловіків. Коли той відмовився брати повістку, службовці військкомату спробували його затримати.

У відповідь чоловік намагався чинити спротив, а очевидці спробували його відбити від воєнкомів. Відтак, один з службовців військкомату здійснив постріл зі зброї у повітря. Втім, це не налякало, а навпаки, дуже обурило людей. Відтак, службовці ТЦК під осудливі вигуки натовпу змушені були залишити місце події.

Зрештою, на інцидент була змушена відреагувати місцева поліція, яка повідомила що за фактом цього випадку відкрито кримінальне провадження за статтею «хуліганство». Поліцейські заявили, що постріл було здійснено одним з воєнкомів начебто зі стартового пістолету. У якості доказу, поліція навела начебто фото стріляної пістолетної гільзи:

Хоча, на відео з місця події видно, що у воєнкомів в руках автомати Калашникова.

Нагадаємо, раніше у Черкасах працівники місцевого ТЦК та СП побили людину просто на вулиці. А у місті Одеса начальник місцевого військкомату Євген Борисов регулярно брав гроші з призовників за уникнення мобілізації. За це проти нього було порушено кримінальну справу.