У Києві затримали чоловіка, який пошкодив 12 авто військовослужбовців (Фото)

Поліція Києва у Деснянському районі затримала чоловіка, який пошкодив 12 авто. Всі машини належали військовослужбовцям.

Зловмисника впіймали при спробі знищити 13-й автомобіль. Із собою він мав саморобний запалювальний пристрій. Подібними засобами чоловік псував автомобілі з кінця минулого року.

Поліцейські опитали близько тисячі осіб. Визначили, що усі пошкоджені автомобілі належали військовослужбовцям, тому до слідства підлючили ще й контррозвідку.

Зловмисник тривалий час себе не видавав. У липні цього року він знову підпалив кілька автомобілів, після чого правоохоронці вийшли на слід підозрюваного.

Поліцейські викрили рецидивіста “на гарячому” під час закладки запалювального пристрою до чергового автомобіля військового. При обшуку виявили та вилучили другий саморобний запалювальний пристрій. Ці прилади спрацьовували автоматично, за встановленим часом, і так пошкодили 12 авто.

Свою поведінку затриманий пояснює негативним ставленням до військових. Наразі слідчі перевіряють його причетність до інших злочинів, зокрема, проти основ національної безпеки.

Нагадаємо, у Житомирі десантник постраждав від кримінальників-вимагачів. СБУ затримала двох лідерів та шістьох активних членів банди. 

Арештовані “вибивали” 190 тис. грн із сім’ї військовослужбовця 95-ї ОДШБр. Вони погрожували фізичною розправою та убивством його вагітної дружини.

Побратими десантника закликають суд взяти під варту підозрюваних у рекеті, бо мають побоювання, що злочинців можуть відпустити під заставу.

Стежте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.