Російські аеропорти припинили роботу через атаку безпілотників (Відео)

Росіяни закрили небо над своїми аеропортами Внуково, Домодєдово і Калуга.

Внаслідок цього у Внуково затримали 12 рейсів, у Домодєдово — 14. Ще 7 взагалі скасовали. Також 3 рейси затримали у Шереметьєво.

Перед тим місцеві телеграм-канали писали про проліт безпілотників. Один із них долетів до району Живописного мосту у Москві. Там відбувся вибух.

Українські ЗМІ припускають, що Москву атакував дрон «Бобер». Це новий безпілотник українського виробництва. Він може долати відстань понад 1 тис. км.

Нагадаємо, що вночі 30 липня у Москві та Підмосков’ї пролунали вибухи. У Міноборони рф заявили, що один дрон знищений у повітрі над територією Одинцовського району Підмосков’я, а ще два були придушені та посаджені на території району”Москва-Сіті”.

Російські пропагандисти заявили, що перший дрон прилетів до хмарочоса “IQ кварталу”, а другий — до будівлі бізнес-центру “Око-2”.

Через два дні ще один безпілотник знову долетів до вежі бізнес-центру Москва-сіті — ушкоджено фасад на рівні 21 поверху.

 У рф переконані, що за атаками стоїть Україна. Водночас Київ офіційно не підтверджує свою причетність до масованих атак дронів на Москву. Втім слід зауважити, що головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний заявив, що Україна готова до ударів по території рф, без допомоги чи дозволів країн-партнерів Києва.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.