На Хрещатик у Києві почали звозити знищену техніку окупантів (Фото)

На Хрещатик у Києві почали звозити знищені автомобілі, бронемашини, танки, гаубиці, РСЗВ та ракети окупантів. Таким чином готують виставку зразків пошкодженої та знищеної техніки росіян в Україні.

Кореспондент “Військового кур’єра” відвідав Хрещатик і зробив фото вже доставлених експонатів.

Для виставки перекрили автомобільний рух Хрещатиком від Майдану Незалежності до вулиці Богдана Хмельницького. Уже встигли завезли більше 20 одиниць ураженої ворожої техніки. Її огородили стрічками. Поліція каже, що по завершенні робіт, стрічки знімуть і все буде у вільному доступі.

Автомобільний рух Хрещатиком на ділянці, відведеній під виставку, буде перекритий протягом 22-28 серпня. Проте ніяких інших масових заходів до День Незалежності місцева влада не проводитиме.

Нагадаємо, сьогодні у мережі з’явилось відео знищення українськими військовими на Луганщині рідкісного російського 240-мм самохідного міномета 2С4 “Тюльпан”.

Виявили зброю аерозвідники 100-ї бригади тероборони спільно з підрозділом зведеного батальйону Нацполіції “Захід”. Координати передали артилеристам 45-ї бригади. Вони успішно відпрацювали по цілі.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.