У Дніпрі воєнкоми побили чоловіка і влаштували стрілянину (Відео)

У одному із парків Дніпра службовці місцевого ТЦК спробували вручити повістку чоловіку призовного віку. Втім, після нетривалої розмови з воєнкомами, чоловік почав тікати. У відповідь, службовці ТЦК його стали переслідувати.

Відео гонитви зняла і опублікувала жінка-свідок події.

На відео видно, що намагаючись затримати втікача, хтось із військових закликав стріляти йому по ногах. Потім, власне, пролунав постріл.

Зрештою, чоловіка оточили, збили з ніг і почали бити. У відповідь, він почав вимагати викликати поліцію.

За якийсь час на місце прибули правоохоронці і почали розбиратися у ситуації.

Пізніше, речниця Національної поліції у Дніпропетровській області Ганна Старчевська повідомила, що поліція прийняла заяву по цьому випадку. Слідчі поліції наразі проводять перевірку і встановлюють учасників події.

Редакція “Військового кур’єра” пропонує нашим читачам повідомляти про випадки свавілля воєнкомів або їхнього недоброчесного способу життя. Ви можете залишити інформацію про це за нашим редакційним телефоном: (050) 510 49 98 або написати нам на електронну пошту: [email protected]

Нагадаємо, нещодавно у містечку Деражня у Хмельницькій області працівники військомату увірвалися до приватного будинку і погрожували силою мобілізувати чоловіка. Останній знімав на відео зухвалу поведінку “воєнкомів”, але відеозйомка їх лише розлютила. Один з працівників військкомату погрожував чоловіку зламати ногу за те, що той не пускає воєнкомів до хати і ще й знімає це на відео.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.