Україна отримає бойові кораблі для охорони цивільних суден у Чорному морі

Країни-партнери нададуть Україні військові катери для гарантування безпеки суден, що ходитимуть по “зерновому коридору” у Чорному морі. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.

Таку заяву він зробив на конференції Grain from Ukraine у Києві.

“У мене є домовленості з кількома державами щодо потужного супроводження – українцями, але на іншій техніці – конвою. Нам передають вже відповідні морські катери”, – зазначив Зеленський.

Президент зазначив, що Україна вважає створення “зернового коридору” без рф одним із найважливіших досягнень. Країна також працює над тим, аби гарантувати безпеку кораблів, які йдуть цим коридором.

“Ми домовилися з партнерами й будемо супроводжувати кораблі у Чорному морі, щоб гарантувати їхню безпеку. Це питання близького майбутнього”, – зауважив президент.

Він також повідомив, що Одеська область буде захищена додатковими системами ППО, про які також вже домовилися з партнерами.

Раніше “Військовий кур’єр” писав про те, що рф ховає кораблі у Новоросійську, а заряджає – у Севастополі. Це впливає на здатність бити по Україні крилатими ракетами.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.