ЗСУ вперше застосували на фронті українську систему протидії дронам “Оберіг” (Відео)

Бійці Збройних сил України вперше опублікували відео з використанням української антидронової системи “Оберіг”. Її презентували лише цієї осені. Українські військові посадили за допомогою пристрою три ворожі дрони.

Відео з результатами роботи вітчизняної розробки на фронті опублікували єгері 68-ї бригади ЗСУ.

Система українських розробників протидіє дронам застосовуючи вибіркове перешкоджання та забезпечення цілісності радіочастотних каналів.

“Оберіг” спрямовується та приглушує лише сигнали, що надходять від вхідного джерела. Це дозволяє уникнути непередбачених завад, незалежно від їх походження. При розробці враховувалися критичні обставини, особливо в ситуаціях, де можливі нальоти БпЛА, наприклад, в аеропортах, військових чи правоохоронних операціях“, – повідомляють на своєму сайті розробники пристрою.

Інженери стверджують, що “Оберіг” може протидіяти усім моделям комерційних безпілотників. Він працює при температурі від -20°C до +60°C, має дальність дії до 2,5 кілометра та важить лише 4 кілограми.

Нагадаємо, нещодавно на Херсонщині випробували новий вітчизняний дрон “Мамонт”. БпЛА відпрацював по будівлі з окупантами.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.