У Бейруті ліквідовано одного з лідерів ХАМАС (Відео)

У Бейруті (Ліван) ліквідували заступника голови ХАМАС Салеха аль-Арурі. Терористичне угруповання ХАМАС підтвердило загибель заступника лідера, повідомляє The Times of Israel.

ХАМАС звинуватив Ізраїль.

Імовірно, Салех аль-Арурі був атакований ізраїльським дроном у Бейруті. Ліванські ЗМІ опублікували відео, начебто з місця подій.

ХАМАС звинуватив Ізраїль. Знищення аль-Арурі підвищує ризик загострення війни між ХАМАС та Армією оборони Ізраїлю.

Наразі Ізраїль не підтвердив і не спростував своєї причетності до ліквідації, але речник ЦАХАЛ контрадмірал Даніель Хагарі заявив, що ізраїльські війська нині перебувають у стані підвищеної готовності та готові до будь-якого сценарію розвитку подій.

57-річний аль-Арурі вважався фактичним лідером військового крила ХАМАС на Західному березі. Його підозрювали в причетності до організації низки атак проти Ізраїлю, у тому числі до викрадення і вбивства трьох підлітків у червні 2014 року.

Аль-Арурі кілька разів сидів у ізраїльській в’язниці. У 2010 році його обміняли в рамках звільнення понад тисячі палестинців.

Наприкінці минулого місяця “Військовий кур’єр” писав про те, як ХАМАС відмовився від перемир’я з Ізраїлем в обмін на звільнення заручників.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.