У Байдена підтримали законопроект про конфіскацію $300 млрд російських активів

Адміністрація президента США Джо Байдена схвалює законопроект про конфіскацію заморожених резервів росії на суму близько $300 млрд доларів на користь України, повідомляє Bloomberg.

До 24 лютого робочі групи вивчають способи конфіскації активів рф, підтвердили у Financial Times.

До цього Вашингтон доручив трьом робочим групам вивчити засоби конфіскації російських активів до 24 лютого 2024 року, писала Financial Times. До процесу долучилися Канада, Великобританія та Японія. Натомість Німеччина, Франція та Італія переймаються законністю такого кроку.

За даними FT, розглядаються різні варіанти: від прямої конфіскації та витрати заморожених активів Росії до використання доходів від них або застосування цих коштів як заставу для кредитів.

США активізували обговорення цього питання на тлі ослаблення фінансової підтримки України з боку Заходу, говорили джерела The New Tork Times. Зокрема, Конгрес із жовтня не погоджує пакет допомоги Києву на $61,4 млрд, а країни ЄС не можуть виділити 50 млрд євро.

Раніше “Військовий кур’єр” публікував аналітичний матеріал про заморожені російські мільярди, які можуть передати Києву.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.