Туреччина може втрутитися у конфлікт – Макгрегор

Туреччина може вступити у палестино-ізраїльську війну на стороні ХАМАС. Таку Думку висловив ексрадник Пентагону та критик НАТО Дуглас Макгрегор.

“Ердоган підготував ґрунт для можливого військового втручання Туреччини в ізраїльський регіональний конфлікт. Він попереджає ізраїльтян та нас (США), що буде повномасштабна війна”, – написав військовий експерт у мережі Х.

Наразі Президент Туреччини організував величезний мітинг на підтримку Палестини. Після виступу Ердогана перед багатотисячною аудиторією, те що сказав суперечливий оглядач не здається дивним.

“Ще 100 років тому Палестина для нас була тим самим, що й турецькі провінції зараз. Газа була частиною наших територій, про втрату якої ми навіть не думали”, – сказав Ердоган.

Турецький лідер також назвав Ізраїль “окупантом”. Він заявив, що у разі відновлення “хрестових походів” Туреччина займе на Близькому Сході таку ж позицію, як у Лівії.

Раніше ми повідомляли про те, що люди в різних регіонах світу протестують проти наземної операції Ізраїлю. Акції захоплюють дедалі більше країн. Туреччина організувала одну з найбільших.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.