Компанія Tether заморозила криптогаманці, пов’язані з конфліктами в Україні та Ізраїлі

Tether, найбільша компанія, яка продає версії криптовалют зі стабільними цінами заморозила 32 адреси організацій, “визнаних пов’язаними з незаконною діяльністю в Ізраїлі та Україні”. Про це повідомили на сайті компанії.

Згідно з заявами СБУ та інформацією в ЗМІ відносно МАСАД, йдеться про блокування в тому числі й гаманців, пов’язаних з проросійськими терористами та ХАМАС.

Загальна сума на цих рахунках становила трохи більше ніж 873 тисячі доларів США.

Tether відзначили, що вони офіційно співпрацюють приблизно з 33 різними спецслужбами, включаючи силовиків з ЄС зокрема, Естонії, Швейцарії, Канади, Австралії, Кайманових островів, Китаю, Індії, Ізраїлю, Киргизстану, Великобританії, України та США.

Раніше Financial Times з посиланням на джерела писали про те, що за останні кілька днів ізраїльські силовики “наказали закрити” понад 100 акаунтів на криптобіржі Binance. Понад 200 облікових записів наразі перевіряють.

Генеральний директор Tether Паоло Ардоіно відзначив, що “всупереч поширеній думці, операції з криптовалютою не є анонімними; вони є найбільш простежуваними активами. Кожна транзакція реєструється в блокчейні, завдяки чому будь-хто може відстежувати рух коштів. Отже, злочинці, досить нерозумні, щоб використовувати криптовалюти для незаконної діяльності, неминуче будуть виявлені.

Нагадаємо, нещодавно санкційний список США поповнили півсотні компаній, які намагалися продавати мікросхеми до РФ.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.