Загарбники на окупованих територіях не можуть впоратися з обсягами ремонту пошкодженої техніки

Окупаційна армія російської федерації не справляється з обсягами ремонту пошкодженої на фронті техніки. Про це повідомляє Центр національного спротиву.

Окупанти намагаються ремонтувати незначні пошкодження техніки на захоплених підприємствах на тимчасово окупованих територіях. Але більшість місцевих робітників на цих підприємствах відмовилися співпрацювати з ворожою армією.

“Відтак окупанти зганяють на тимчасово окуповані території робітників з рф, та їх кількість теж не достатня. Напередодні росіяни завезли на захоплення землі нову партію ремонтників з  АТ “Автомобільний завод “Урал”, – йдеться в повідомленні.

Російські працівники отримують подвійну зарплату, але не мають жодного статусу. Тобто у випадку поранення чи загибелі їхні родини не можуть розраховувати на виплати, а вони на пільги, адже Кремль не цінує життя своїх підлеглих.

Нагадаємо, днями 14-й окремий полк Збройних сил України у співпраці з ОСУВ “Хортиця” і “Таврія” знищив рідкісні російські комплекси РЕБ та ППО. Зокрема, бійцям вдалося уразити станцію РЕБ Р-330Ж “Житель”, радіолокаційну станцію 9С36, яка визначає цілі для зенітно-ракетного комплексу “Бук-М2”, а також ЗРК “Бук-М3”.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.