РФ перекидає в Україну сили з Таджикистану – ISW

Командування рф продовжує перекидати на війну в Україні військовослужбовців з Таджикистану. Про це йдеться у звіті Інституту з вивчення війни (ISW).

Окупанти атакували біля Синьківки та Іванівки, а ЗСУ контратакували біля Синьківки.

Підрозділи ворогуючих армій вели позиційні бої на захід від Кремінної, в районі Діброви та Серебрянського лісництва. Аналітики зауважили, що в цьому районі діють загони російської 201-ї військової бази (Центральний військовий округ).

“Присутність підрозділів 201-ї військової бази, що базується в Душанбе (Таджикистан), вказує на те, що російські війська продовжують перекидати частину своїх сил з Таджикистану для посилення військових дій”, – йдеться в повідомленні.

Окрім того, так звані російські воєнкори заявили, що нібито окупанти просунулися на захід від Бахмута, але ISW не може підтвердити зміну лінії фронту в цьому районі. Аналогічна ситуація склалася з досягненнями росіян в районі Авдіївки.

Аналітики відзначили, що пропагандисти повідомили про просування росіян на північний захід від Авдіївки в районі Первомайського, але ISW не виявив візуальних підтверджень цим заявам.

Раніше “Військовий кур’єр” повідомдяв про мобілізованих якутів через Джанкой. Їх відправляють на війну в Україні невеликими партіями.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.