Ситуація на Донбасі стає тяжчою

Володимир Зеленський у своєму відеозверненні 4 лютого сказав, що на Донецькому напрямку стає все важче, росія кидає більше і більше бійців. «Зараз знову такий час, час коли окупант кидає все на те, щоб зламати наш захист. Дуже важко в Бахмуті, Вугледарі, Лимані», – говорить президент України.

Окупанти намагаються захопити місто Бахмут та просунутися далі по лінії зіткнення. Також ворог хоче захопити Вугледар, який знаходиться на 120 км південніше від Бахмута. Заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр у своєму телеграм-каналі повідомила, що завдяки нашим захисникам, окупант не зміг прорвати оборону на Лиманському та Бахмутському напрямках.

Голова Донецької ОДА у своєму телеграм-каналі сповістив про наслідки обстрілів російською армією. Унаслідок ракетного удару по Дружківці пошкоджено дитячий садок та чотири багатоповерхівки. Значних руйнувань зазнало місто Курахове, Соловйове та Авдіївка: влучили в крамницю, підприємство та багатоквартирні будинки. Щонайменше шість житлових будівель постраждали в Часовому Ярі. Важка ситуація в Соледарській громаді.

ЗСУ все ще тримають смт Білогорівку, останню частину Луганської області. «Ніхто Білогорівку не захоплював, ворога там немає», – сказав голова Луганської ОДА Сергій Гайдай під час телемарафону «Єдині новини».