У Росії замінили командувача Повітряно-космічних сил Суровікіна

Сергія Суровікіна зняли із посади командувача Повітряно-космічних сил Росії. Про це повідомляють російські ЗМІ.

Документів, які підтверджують звільнення на урядових порталах не має. Тому припускають, що це зробили закритим указом.

Тимчасово виконуючим обов’язки командувача Повітряно-космічними силами росії призначений генерал Віктор Афзалов, колишній начальник штабу ПКС. Він, як і Суровікін, брав участь у плануванні та організації повномасштабного вторгнення росії та відповідальний за планування авіаційних ракетних ударів по об’єктах цивільної та енергетичної інфраструктури України.

Версії щодо нинішнього становища Суровікіна різняться. Одні повідомляють, що зняли з посади у зв’язку з переходом на іншу роботу у структурі міноборони рф. Інші пишуть про перебування генерала у відпустці.

Суровікін ізольований після виступу голови ПВК “Вагнера” Пригожина. Генерала не бачили 24 червня. Було лише повідомлення, що він не у в’язниці, але й не може вільно пересуватись. При цьому, позбавлений можливості спілкування навіть із сім’єю.

Жодних офіційних заяв Кремля щодо місцеперебування Суровікіна немає.

Раніше “Військовий кур’єр” писав, що повітряно-космічні сили окупантів перебувають під постійним тиском керівництва армії та влади через поганий захист від безпілотників та ракет, які все частіше уражають територію росії. За останні місяці спектр уражень суттєво збільшився.

Зазвичай, відповідальність за вибухи у росії покладають на начальника штабу ПКС генерал-полковника Віктора Афзалова. Від нього вимагають посилення ППО. Про це повідомляє британська розвідка у Твітері.

Удари по території рф є стратегічно важливими, адже Путін розраховував, що вторгнення в Україну не відобразиться на безпеці росіян.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.