В Україні розпочали виробництво ударного дрона “Cobra” (Відео, фото)

Українські інженери налагодили виробництво ударних безпілотників літакового типу “Cobra”. Безпілотник має металевий корпус, а зібрати його можна за 3 години.

Корпус БпЛА “Cobra” створений за тією ж технологією, що і корпус літака. Це дозволяє знизити вартість виробництва та збільшити швидкість безпілотника. Попри те, що дрони зазвичай виготовляють з легших матеріалів, розробники досягли значної переваги завдяки використанню клепаної сталі.

Виготовлення одного безпілотника займає три години. Конструкція безпілотника може бути змінена за кілька днів, щоб надати йому інших розмірів, форм або схем.

Для виробництва “Cobra” використовують вітчизняні двигуни, пропелери та електроніку. Інженери найближчим часом планують отримати також українські датчики, контролери, обладнання для зв’язку та навігації.

Безпілотник Cobra має триметровий розмах крил та довжину два метри, злітна вага – 40 кг, 15 кг займає корисне навантаження. Дрон запускається з катапульти.

Основною функцією безпілотника є знищення цілей противника, для цього він оснащений потужним двигуном, здатним нести боєкомплект на відстань понад 300 км зі швидкістю 150 км/год.

Раніше “Військовий кур’єр” розповідав про характеристики нового українського дрона-камікадзе “Коса”.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.