Суд щодо справи генерала Павловського перенесли на 6 вересня

Уже не вперше під апеляційний суд приходять небайдужі люди, які прагнуть визволення генерала Ігоря Павловського. Вони вважають, що насправді будівлю ніхто не мінував, а розгляд справи затягують за вказівкою президента.

Олександр Погребиський, заступник голови фракції “Європейська солідарність”, вважає що “… зараз апеляційний суд чітко не зміг би тримати генерала Павловського в СІЗО і мав би винести рішення аби його звільнили негайно. Сьогодні так, хоча ми в такі збіги не віримо, замінували будівлю апеляційного суду рівно тоді, коли почали збиратись представники Європейської Солідарності, прихильники, люди, яким не байдужа доля бойових генералів, для того, щоб підтримати генерала Павловського під час засідання суду”. 

Також він розповів, що бачив як під час евакуації людей з будівлі кур’єр служби доставлення їжі приніс замовлення для тих суддів, які саме вели засідання. 

Невдоволення такими діями влади висловив  і адвокат Ігоря Павловського Ростислав Кравець:

  • Сьогодні відбулася в принципі очікувана ситуація: ДБР та Офіс Генпрокурора системно саботують судові засідання. Не з’являються прокурори у складі 11 людей, бо нібито вони всі захворіли на covid-19 одночасно. По Шандрі вони заявляють відвід у слідчому суді, бо їм так хочеться, вони затягують процес, не даючи розглянути питання по суті. Наскільки мені відомо, тут сьогодні ніяких резонансних справ не розглядається, окрім даного кримінального провадження, яке здійснює ДБР, де є підозрювані Павловський, Араптанов, Бащинський та Шандра. І як тільки почався розгляд апеляційної скарги захисників Бащинського, наступним повинні були розглядати скарги Павловського, одразу появилося повідомлення про замінування. Тобто ми навіть не змогли розпочати процес перегляду на нашу думку очевидно незаконного рішення суді Соколова.

2 вересня закінчується термін досудового розслідування, а отже слідчі судді Соколова не можуть діяти довше. Проте вони призначають наступний судовий розгляд на 6 вересня. Коли ми вже подамо інші скарги на наступні рішення. 

Проте трохи радіє дружина генерала, адже судді добилися дозволу на побачення раз на тиждень. Вона хвилюється за його здоров’я, адже у підсудного хворе серце, а в СІЗО складно надати потрібні умови: 

  • Я вчора була на побаченні з чоловіком і справді адвокати досягли того, щоб мені дозволили кожного тижня бачитися з Ігорем. Він тримається, у нього скаче тиск. Слава Богу, ніхто не забороняє мені передавати йому їжу, медикаменти, але коли у нього, на мою думку, стався гіпертонічний криз, бо тис у нього був 200 на 160, то його забрали до медсанчастини, зробили кардіограму, вона показала, що в нього почалася тахікардія. Десь у 2019 році Ігор переніс інсульт, тому його здоров’я не в найкращому стані після чотирьох поранень і тушінні хімічної пожежі в балаклаві. Тому усе, що зараз відбувається це велике знущання з його здоров’я.