США посилили свої сили в Південній Кореї атомним підводним човном

У порт Пусан в Південній Кореї прибув американський атомний підводний човен USS Missouri (SSN-780). Вашингтон посилює свої сили в регіоні через зростання ризиків ракетних пусків в КНДР.

Прибуття військового корабля відбулося після того, як Південна Корея та США провели зустріч консультативної групи з ядерного стримування у Вашингтоні. Бойовий підводний човен USS Missouri зупинився за 320 км на південний схід від Сеула. Про це повідомляє Yonhap.

“З розміщенням військового корабля США ми плануємо посилити військово-морські обміни та співпрацю зі Сполученими Штатами, а також зміцнити нашу спільну оборонну позицію”, — зазначили у корейському міноборони.

Субмарина Missouri озброєна крилатими високоточними ракетами великої дальності Tomahawk. Їх можуть оснащувати ядерними боєголовками.

USS Missouri — вже друга американська атомна субмарина, яка прибула до Південної Кореї. У листопаді США направили до країни атомний підводний човен USS Santa Fe.

Тоді ж до Південної Кореї прибув американський атомний авіаносець Carl Vinson. Таким чином Вашингтон відповів на постійні ядерні та ракетні загрози з боку Північної Кореї.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.