США передадуть Україні конфісковану іранську зброю – CNN


США передадуть Україні велику партію конфіскованої іранської зброї та боєприпасів. З такою ініціативою виступило Центральне командування США (CENTCOM).

Американські військові разом із політиками шукають законний шлях для передачі зброї, яка зберігається на об’єктах CENTCOM на Близькому Сході. Про це пише видання CNN.

ООН вимагає, щоб вилучене у бойовиків майно було знищене.

Згадану зброю військово-морські сили США разом із французьким військовим вилучили у січні в Оманській затоці із судна, яке прямувало з Ірану до терористів у Ємен.

Серед вилученого було 3 тис. штурмових гвинтівок, 578 тис. патронів і 23 протитанкові керовані ракети. Саме їх хочуть передати українським військовим.

Раніше “Військовий кур’єр” вже повідомляв, що українські військові використовують міни іранського виробництва М48 для міномета калібру 120 мм.

Наразі поки точно не відомо, яким чином дані боєприпаси опинилися в розпорядженні українських воїнів. Експерти припускають, що дані міни нелегально доправлялися з Ірану йєменським повстанцям-хусітам і по дорозі були перехоплені спецслужбами США. А згодом передані Україні.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.