США оголосили новий пакет військової допомоги Україні на $1,3 млрд

У Вашингтоні підготували новий пакет військової допомоги Україні загальною вартістю 1,3 мільярда доларів. Про це йдеться в заяві Пентагону.

Новий пакет допомоги США надається через “Ініціативу сприяння безпеці України” (USAI), яка передбачає закупівлю нового обладнання, а не його вилучення із запасів американської армії.

До пакета входять чотири зенітно-ракетні комплекси NASAMS і боєприпаси до них, 152-міліметрові артилерійські снаряди, протитанкові ракети TOW і високоточні авіаційні боєприпаси JDAM.

Також США закуплять для України 150 паливозаправників, 115 тактичних автомобілів для буксирування й транспортування техніки, 50 тактичних машин для евакуації техніки, обладнання для охорони портів та гаваней і розмінування, а також тактичні системи захищеного зв’язку.

Крім цього, у новий пакет допомоги увійшло обладнання для розмінування та засоби виявлення БПЛА та радіоелектронної боротьби.

Нагадаємо, вчора відбулося засідання союзників України у форматі «Рамштайн», Після нього у США заговорили про виділення 1,3 млрд доларів нового пакету допомоги Україні.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.