США готують ще один великий пакет військової допомоги для України — CNN

Після вчорашнього оголошення надання Києву чергового пакету військової допомоги на 1,3 млрд дол, Вашингтон взявся за підготовку ще однієї поставки зброї та боєприпасів для України, цього разу – на 400 мільйонів доларів.

Про це з посиланням власні джерела повідомляє видання CNN.

За словами співрозмовників телеканалу, до нового пакету допомоги увійдуть додаткові боєприпаси для комплексів ППО NASAMS та Patriot, а також снаряди для ракетних систем HIMARS.

Крім того, пакет також містить артилерійські боєприпаси, яких, як попереджають джерела CNN, не вистачає Збройним силам України на тлі контрнаступальних дій.

Також, у межах нового пакету військової допомоги США планують передати Україні протитанкові ракетні комплекси Javelin і протитанкові керовані ракети TOW.

Водночас американські посадовці у розмові з журналістами наголосили, що пакет ще не сформований остаточно, тож його зміст може змінитися.

Нагадаємо, що вчора США оголосили про новий пакет військової допомоги Україні на $1,3 млрд.

У пакет увійшли ЗРК NASAMS і боєприпаси до них, 152-мм артилерійські снаряди, обладнання для розмінування, ракети з оптичним наведенням TOW, дрони Phoenix Ghost і Switchblade та інше.

Слід зауважити, що оголошений пакет військової допомоги надається за ініціативою сприяння безпеці України (USAI). Вона передбачає закупівлю обладнання у промисловості, а не його вилучення із запасів американської армії.

Тож, ймовірно, передача цього озброєння займе більше часу.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.