З’явилися перші подробиці зустрічі президентів України та США

Після зустрічі з Президентом США у Білому домі, Володимир Зеленський повідомив про досягнення важливих результатів. Зокрема лідери країн обговорили кілька стратегічних рішень.

“Ми досягли важливих результатів, ми погодилися працювати над низкою стратегічних рішень”, – наголосив Зеленський.

Він зазначив, що це дозволить запобігти будь-якій новій агресії проти України. Ймовірно, йдеться про створення нової оборонної екосистеми, про яку зазначив Президент України у вечірньому зверненні. Докладнішу інформацію про це наразі не розголошують.

Друге важливе рішення – це нові домовленості в оборонній сфері. Україна та США разом вироблятимуть сучасне озброєння, серед якого і системи ППО. Це розширить можливості української оборони, а також створить нові робочі місця. Про це повідомив президент України.

Третє ключове питання – це новий пакет військової допомоги, оголошений Президентом США Джо Байденом. Зокрема, до нього увійдуть ракети для ППО й артилерійські боєприпаси калібру 155 мм.

Нагадаємо, генерала Майкла Міллі на посаді голови Об’єднаного комітету начальників штабів Збройних сил США замінив генерал Чарльз Браун. Його кандидатуру висунув президент Джо Байден, а Сенат – затвердив.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.