Росія шукає балістичні ракети в інших країнах, бо вони ефективніші – ISW

Росія, ймовірно, активно шукає балістичні ракети в інших країнах. За певних обставин вони є ефективнішими для ураження цілей в Україні. Про це повідомляють у новому звіті фахівці Інституту вивчення війни (ISW).

Аналітики вважають, що для ударів по українських містах ближче до лінії фронту рф регулярно використовує балістичні ракети малої дальності. Такі ракети ППО перехопити складніше.

“Водночас українська ППО перехопила 149 із заявлених 166 російських крилатих ракет під час інтенсивних атак з 29 грудня 2023 року, проте, до прикладу, перехопила лише кілька балістичних ракет, які РФ запустила по Україні за той самий період”, – йдеться у повідомленні.

Оглядачі Інституту вивчення війни вважають, що ефективність російських балістичних ракет частково залежить від конфігурації ППО України в районі цілі Росія шукає балістичні ракети в інших країнах через їх відносну результативність.

“Російська оборонно-промислова база, ймовірно, не може виробляти балістичні ракети у масштабах, необхідних для постійної ударної кампанії в Україні, яка базується на регулярному витрачанні великої кількості балістичних ракет. Росії, ймовірно, доведеться постачати балістичні ракети з-за кордону, якщо вона хоче підтримувати масштабні ракетні удари по Україні”, – підсумували експерти.

Нагадаємо, ймовірно, Росія почала використовувати проти України північнокорейські балістичні ракети.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.