Серед військових РФ почастішали конфлікти за участі тувинців

Тувинці стали частіше конфліктувати з іншими представниками армії окупантів, які не відносять себе до народностей рф, а називають росіянами. Про це стало відомо українському Центру національного спротиву від інформаторів, які діють у ворожих формуваннях.

В основі ворожнечі лежить традиційна зверхність так званих росіян до представників поневолених народів. Напруга часто виливається у суперечки за розподіл військового спорядження – коліматори, тепловізори.

Найчастіше претензії висловлюють під час вживання алкоголю. При цьому сторони конфліктів використовують холодну чи вогнепальну зброю. Інколи це призводить до летальних наслідків.

Те, що виділяються тувинці, може бути пов’язано із приналежністю до цієї народності міністра оборони рф Сергія Шойгу. За тривалий час на посаді, він привів у апарат відомства та армії багато тувинців. Можливо, через це у вихідців з Республіки Тува розвинулося почуття “безсмертності”.

Нагадаємо, Збройні сили України сформували батальйон “Сибір”, який повністю складається із громадян рф. Це охочі боротися проти диктатури Путіна.

Батальйон об’єднав десятки росіян та представників етнічних меншин росії, які виїхали у треті країни, щоб приєднатися до української армії. У формуванні багато якутів та бурятів зі Східного Сибіру. Вони заявили, що хочуть незалежності від росії та розглядають перемогу України у війні як крок до досягнення цієї мети.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.