СБУ затримала “православного блогера” Чепразова (Фото)

Служба безпеки України повідомила про затримання у Києві антиукраїнського релігійного діяча. Як дізнався “Військовий Кур’єр”, йдеться про так званого “православного блогера” Василя Чепразова. Затриманий також є заступником керівника проросійської організації «Единое отечество» та активістом промосковської структури «Союз православних братств України».

Чепразов був одним з організаторів провокацій на території Києво-Печерської Лаври наприкінці березня 2023 року. Під час протестів він звинувачував Україну у розв’язанні війни. Крім того, на YouTube-каналі «Святая Русь» він поширював відео антиукраїнського спрямування та закликав до повалення конституційного ладу в Україні.

Також, Чепразов відзначився тим, що брав участь в Одесі у сепаратистському заколоті 2014 року. Після цього, у 2016 році він у с.Птичі, Рівненської області був одним зі співорганізаторів так званої «хресної ходи», під час якої, прихожани московської церкви зробили спробу захоплення храму Київського патріархату .

За антиукраїнську діяльність, наразі Чепразову загрожує до 8 років позбавлення волі. В цій ситуації наразі дивно, чому СБУ лише тільки зараз звернула увагу на його “активність”.