Саморобний російський "танк-черепаха" став легкою ціллю для ЗСУ, - Forbes

Саморобний російський “танк-черепаха” став легкою ціллю для ЗСУ, – Forbes

У фронтових умовах, де кожна деталь може вирішити долю битви, російські війська постійно вдосконалюють свою техніку, адаптуючи її до нових умов і загроз. Останнім часом на фронті в районі Красногорівки було помічено нову модифікацію танка Т-72, який отримав прозвисько “танк-черепаха”.

Основною особливістю цього танка став величезний дах, що кріпився на стійках і виглядав як панцир черепахи. За ідеєю, цей дах мав захищати танк від ударів українських дронів і забезпечувати безпеку екіпажу. Проте, в практиці цей дах виявився досить неефективним.

Згідно з інформацією з Forbes, “танк-черепаха” успішно пройшов свій перший бойовий дебют, ведучи колону бронетехніки крізь український вогонь. Проте, українська розвідка легко відстежила танк до бази і передала координати артилерії, яка знищила його.

Таке провальне використання танка-черепахи свідчить про те, що Росія намагається швидко адаптуватися до змін на фронті, але не завжди це вдається. Водночас, українські безпілотники стають все більш ефективними і здатними боротися з новими модифікаціями російських танків.

Не виключено, що у майбутньому ми ще побачимо інші химерні модифікації російських танків, які спробують уникнути ударів українських безпілотників. Але поки що, це є показником того, що Росія не знає, як адаптуватися до нових загроз та ефективно захищати свою техніку на фронті.