Під час нічної атаки на Крим було уражено військовий аеродром “Саки” (Фото)

Під час потужної нічної атаки безпілотників на Крим, ймовірно, було уражено військовий аеродром “Саки”. Масштабний вогневий удар – це спільна спеціальна операція СБУ та ВМС, про це повідомляють українські ЗМІ, посилаючись на джерела в Службі безпеки.

Повідомляють, що на летовищі було щонайменше 12 бойових літаків (Су-24 і Су-30), а також ПЗРК “Панцир”. На аеродромі “Саки” також знаходилася база підготовки операторів БПЛА “Mojaher”. Ці БпЛА окупанти використовують для координації власних повітряних атак, а також як ударні дрони.

На фото з відкритих джерел видно, що періодично оновлюються, видно, що окупаційні війська дійсно зберігали літаки на цьому аеродромі.

В українських Telegram-каналах також можна знайти інформацію, що нічні удари по військовому об’єкту завдали серйозних пошкоджень техніці окупантів. Для ураження ворога використали безпілотники, які перенавантажили російську ППО, після чого начебто запустили ракети “Нептун”.

Раніше «Військовий кур’єр» повідомляв про потужні вибухи під час нічної атаки безпілотників у районі села Новофедорівка, де знаходиться військовий аеродром “Саки”. В районі військового летовища під час атаки працювали ЗРК “Панцир”.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.