Болгарія може передати Україні небоєздатні ЗРК С-300

У парламенті Болгарії внесли проєкт постанови про передачу Україні непридатних зенітно-ракетних комплексів С-300. Їх пропонують використовувати як запчастини. Про це повідомляє The Sofia Globe.

Болгарські військовослужбовці заявляють, що  ці ракетні комплекси С-300 є непридатними до експлуатації. Болгарія не має виробничої потужності для їх ремонту. Натомість вони можуть покращити роботу українських сил ППО у протистоянні російській авіації.

“Наша країна не має необхідних потужностей для самостійного ремонту цих боєприпасів. Їх використання нашою армією створило б серйозну загрозу для життя болгарських військовослужбовців. На відміну від Болгарії, Україна заявила, що має можливість прийняти на озброєння такі дефектні боєприпаси та поставити їх на службу в українську армію”, – ідеться в пояснювальній записці, прикладеній до проєкту рішення болгарських депутатів.

Перед голосуванням проєкт розгляне парламентський Комітет з питань оборони. Якщо його ухвалять, то Міноборони Болгарії визначить кількість ракетних комплексів для передачі України.

Раніше “Військовий кур’єр” рідкісними кадрами роботи українського ЗРК С-300.

На відео по російських окупантах працює взвод ЗРК С-300ПС Збройних Сил України. Відео опублікували самі бійці, після того, як змінили місце тимчасової дислокації зенітно-ракетних комплексів.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.